Wydawnictwo Te Deum - prośba o pomoc

KWI
7

CZEŚĆ NIEPOKALANEJ!

Drodzy Rycerze,

W związku z faktem, że organizator corocznych Targów Wydawców Katolickich stanowczo odmówił Wydawnictwu Te Deum udziału w tej imprezie (powołując się na nieznaną nam decyzję Sekretariatu Episkopatu Polski), postanowiliśmy czynnie zaprotestować. Dlatego organizujemy akcję rozdawania przed siedzibą Targów katalogów prezentujących ofertę naszego wydawnictwa wraz z ulotkami informującymi o zaistniałej sytuacji.

Akcja zaplanowana jest na sobotę 9 kwietnia i niedzielę 10 kwietnia w godzinach otwarcia Targów: sobota – 10.00-18.30, niedziela – 10.00-17.30.

Targi odbywają się w Arkadach Kubickiego, w dolnej części Zamku Królewskiego w Warszawie (od strony Wisły, wjazd od Wisłostrady lub od Mostu Śląsko-Dąbrowskiego). Zapraszamy wszystkich wiernych Tradycji do udziału w tej akcji. Zbieramy się w sobotę 9 kwietnia o godz. 9.00 przed kościołem przy ul. Garncarskiej. Stamtąd wyjedziemy samochodami, zabierając materiały do rozdawania. Osoby, które chciałyby wziąć udział w akcji w godzinach późniejszych, zapraszamy bezpośrednio przed Arkady Kubickiego. Łatwo będzie nas znaleźć, gdyż będziemy ubrani w koszulki reklamujące nasze wydawnictwo. W soboty i niedziele parkowanie w centrum Warszawy jest bezpłatne. Podobny wyjazd planujemy także w niedzielę 10 kwietnia po Mszy św. porannej w naszym kościele. Prowiant, napoje i inne rzeczy, które mogą się przydać w czasie akcji, każdy zabiera we własnym zakresie. Chętnych do udziału prosimy o kontakt z koordynatorami (do piątku 8 kwietnia):

Grzegorz Kuszpa – tel. 504-661-440

Paweł Siergiejczyk – tel. 784-692-503

Nabożeństwo pierwszych sobót

czytaj dalej

Uroczystości i święta

czytaj dalej

Copyright 2012–2018 Serwis Rycerstwa Niepokalanej Tradycyjnej Obserwancji