Inne

 

Broszura O świętych aniołach

Broszura zawiera próbę opisu świata anielskiego, który jest rzeczywistością niezwykłą i bardzo ciekawą. Opatrzność Boża dała każdemu z nas za towarzysza i opiekuna jednego z potężnych duchów, jakim są aniołowie. Powinniśmy zatem poznać bliżej ich naturę, potęgę, mądrość, ich stosunek do Boga i do nas ludzi.

do pobrania

kod publikacji do zamówienia: PB-029

Publikacja jest dostępna w formie audiobooka na popularnej platformie podcastowej: https://open.spotify.com/show/03p3mMw5b2w5GeBpJgTXcE

oraz na youtube:


Broszura
Siostry Pocieszycielki Najświętszego Serca Jezusowego

Zgromadzenie Sióstr Pocieszycielek Najświętszego Serca Jezusowego jest stowarzyszeniem zakonnym o prostych ślubach publicznych (ubóstwa, czystości i posłuszeństwa).
Szczególnym celem zgromadzenia jest praktykowanie oraz rozszerzanie nabożeństwa do Boskiego Serca Jezusa, do czego siostry zobowiązują się ślubem w myśl słów św. Małgorzaty Marii Alacoque: „Serce Jezusa chce być Panem twojego serca, abyś uczyniła Je znanym, czczonym i uwielbionym przez wszystkie dusze, z którymi się stykasz”.
Obowiązkiem sióstr jest modlitwa o powołania kapłańskie oraz o uświęcenie kapłanów.
Celem apostolatu jest uczestnictwo w formacji katolickiej, zwłaszcza dzieci i młodzieży żeńskiej; pomoc w różnorodnym apostolacie księży, szczególnie w nauczaniu katechizmu i formacji doktrynalnej, także poprzez dobrą prasę, nie zapominając o misjach, gdy Opatrzność daje ku temu sposobność.

do pobrania

kod publikacji do zamówienia: PB-029

 


Broszura Woda święcona i jej znaczenie

Liczne święte sakramentalia, tak jak obfite strumienie łaski, płyną przez Kościół święty dla pokrzepienia i wzmocnienia tych, którzy z nich czerpią. Znaczenie jednego z nich, wody święconej, przedstawiamy w niniejszej broszurce.

Polecamy tę skromną broszurkę, która doczekała się tłumaczeń na kilka języków.

do pobrania

kod publikacji do zamówienia: PB-028

 


 

Do pobrania