Książki wg duchowości św. Maksymiliana

Książki oferowane przez Rycerstwo Niepokalanej można otrzymać za dobrowolną darowiznę zamawiając poprzez formularz dostępny TUTAJ

Każda z publikacji ma swój unikatowy kod; prosimy o wpisanie go do zamówienia. Darowizny można przekazywać na konto M.I.

 

Poświęcenie się Niepokalanej

Książka zawierająca wprowadzenie i 13-dniowe przygotowanie do poświęcenia się Niepokalanej jako Jej Rycerz i wstąpienia do Rycerstwa Niepokalanej.
Publikacja zawiera rozważania autorstwa św. Maksymiliana, dot. aktu oddania się Niepokalanej. By je lepiej zrozumieć publikowany jest także komentarz Ojca Dyrektora M.I. z książki “Niepokalana, nasz ideał”.

Do pobrania

kod publikacji do zamówienia: PK-002

 


Niepokalana, nasz ideał

Niniejsza książka ma na celu ukazanie wielkiego znaczenia Rycerstwa Niepokalanej szczególnie w naszych czasach. Aby tego dokonać, musimy pozwolić, by Założyciel Niepokalanowa osobiście do nas przemówił. Z zaskakującą prostotą budzi on w każdej duszy skłonność ku wielkiemu ideałowi, jaki uosabia Niepokalana. Odkrywamy, że św. Maksymilian jest niezmordowanym obrońcą katolickiej Tradycji, a śmiertelnym wrogiem liberalizmu i modernizmu, tych plag dzisiejszego świata i Kościoła.

Do pobrania

kod publikacji do zamówienia: PK-001

 


Akt ofiarowania dzieci Niepokalanej

Książka zawiera 9-dniowe przygotowanie dzieci do poświęcenia się Niepokalanej jako Jej Rycerz i wstąpienia do Rycerstwa Niepokalanej.
Książeczka ta pomoże stworzyć wierną armię wychowanych przez Niepokalaną rycerzy, którzy przekształceni w małe kopie Syna Bożego, staną się najdoskonalszymi narzędziami w Jej niepokalanych rękach.

Do pobrania

kod publikacji do zamówienia: PK-004

 


 

Kim jesteś, o Niepokalana?

Fascynująca, choć niełatwa w odbiorze książka wprowadza czytelnika w tajemnicę Maryi, stopniowo odkrywaną przez wielkich świętych Kościoła. Podążając śladami doskonałych przewodników, jak św. Bernard, św. Ludwik Maria Grignion de Montfort, a wreszcie męczennik Oświęcimia, „Szaleniec Niepokalanej”, o. Maksymilian Maria Kolbe, uświadamiamy sobie coraz jaśniej, że im więcej wiemy o Najświętszej Dziewicy, tym bardziej winniśmy uznać, że nie znamy Jej wcale.

kod publikacji do zamówienia: PK-003